دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 597641
تعداد نوشته ها : 859
تعداد نظرات : 102

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246
 

 

جهت ثبت نام در کلاس ها روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل بفرمایید.

 

 

09123686702

 

 

خب خیلی ها ایمیل زده بودند و راجع به کلاس های هیپنوتیزم سوال پرسیدند.

خدمت دوستانی که در شهرستان هستند عرض شود که در حال ساخت آموزش هیپنوتیزم هستیم که به صورت DVD در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم.

 

طبق مذاکراتی که با استاد فردین ناصری انجام شد قرار بر این شد اگر از کلاس های آموزش هیپنوتیزم استقبال شد! در یک شهر دیگر از ایران این کلاس ها را برگزار کنیم.

حالا یک نظرسنجی راه انداختم که شما می توانید استقبال خودتان را نشان بدید تا استاد هم رضایت دهند و به شهر شما سفر کنند تا این کلاس در شهر شما برگزار شود.

 

روی لینک زیر کلیک کنید و رای خود را انتخاب و دکمه Vote را فشار دهید.

http://groups. yahoo.com/ group/iranalive/ surveys?id= 12946467

 

 

آرشیو مقالات هیپنوتیزم:

 

ایمیل هیپنوتیزم 1 را از اینجا بخوانید.

 ایمیل هیپنوتیزم 2 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 3 را از اینجا بخوانید. 

ایمیل هیپنوتیزم 4 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 5 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 6 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 7 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 8 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 9 را از اینجا بخوانید.

ایمیل هیپنوتیزم 10 را از اینجا بخوانید.

 

 

با تشکر از توجه شما

علی اخوان - ~>MasterAlive<~

 "مدیریت"

masteralive@ yahoo .com

شبکه مضلین دو سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است. 1-متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین‌خانی:  مدیر شبکه بزرگترین سایت های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی‌زبان به نام ایران سکس و با آدرس اصلی www.avizoon.comو حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com می باشد. نامبرده با حمایت فنی و مالی شرکت آمریکایی ... اقدام به راه‌اندازی سایت مذکور از سال 82 از کشور کانادا نموده است.سایت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلی، تالارهای گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان در سطح بسیار وسیع نموده است.سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است.سیاوش حسین‌خانی اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره این سایت نموده و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت‌های خود نموده است.لازم به ذکر است که شناسایی و گزینش مدیران این سایت ها با دقت و رعایت کلیه ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است.نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین‌های مختلف برای عبور از فیلترینگ نموده و طرح جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران را در سایت‌های خود به اجرا درآورده است.   شبکه طراحی شده توسط متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین خانی با ایجاد ارتباطات خاص با شرکت آمریکایی ... که در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اکثر سایت های مستهجن، ضد دینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می نماید و خدمات قابل توجهی را از این شرکت دریافت نموده است که دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است.   این شبکه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب کاربران ایرانی به تولید م
دسته ها : اخبار
اتصال به اینترنت از طریق شبکه گاز لمون پرس: محققان می‌‏گویند: می‌‏توان از شبکه‌‏های گاز خانگی برای ارسال سیگنال‌‏های فراپهن باند استفاده کرد. تصور این که کاربران اینترنت برای اتصال به شبکه از لوله‌‏های گاز منزل خود استفاده کنند تا حد زیادی عجیب و شاید خنده‌‏دار به نظر می‌‏رسد. اما محققان یک شرکت در سانتیاگوی آمریکا به اسم نترکام سرگرم طراحی روشی برای استفاده از سیگنال‌‏های بی‌‏سیم فراپهن باند جهت انتقال داده‌‏ها از طریق لوله‌‏های گاز طبیعی با سرعت پهن باند هستند.  محققان شرکت نترکام ادعا می‌‏کنند: فناوری جدید این شرکت امکان دسترسی به اینترنت با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه در خانه‌‏های کاربران را فراهم می‌‏کند، چنین سرعتی امکان دریافت فایل‌‏های صوتی و ویدیویی در زمان خیلی کوتاه را فراهم می‌‏کند. البته کارشناسان می‌‏گویند: هنوز چنین فناوری‌‏ صرفا یک ادعا بوده و عملا به کار گرفته نشده است. اما نحوه عمل فناوری پهن باند از طریق لوله‌‏های گاز چگونه است؟ شرکت نترکام از انتقال دهنده‌‏ها و گیرنده‌‏های رادیویی فراپهن باند برای ارسال سیگنال‌‏های بی‌‏سیم از طریق لوله‌‏ها در هنگام جریان گاز استفاده می‌‏کند. فرا پهن باند یا UWB یک فناوری ارتباطی در حال توسعه است که داده‌‏های شبکه‌‏ای را با سرعت خیلی بالایی ارسال می‌‏کند، اما در سطوح توان بالاتر ممکن است با سیگنال‌‏های بی‌‏سیم تداخل کند. اما این مشکل هنگامی که سیگنال‌‏های فراپهن باند از طریق لوله‌‏های گاز دفن شده ارسال می‌‏شود پیش نمی‌آید، در نتیجه می‌‏توان بدون آن که تداخلی ایجاد شود حجم بالایی از داده را از طریق لوله‌‏های گاز منتقل کرد. در حالی که بسیاری ایده محققان شرکت نترکام را خنده‌‏دار می‌‏دانند این محققان همچنان مصمم هستند که در آینده نه چندان دور طرح خود را عملی کنند.  در صورتی که این فناوری عملی شود و اینترنت پرسرعت از طریق لوله‌‏های گاز به خانه‌‏های
دسته ها : اخبار
X