دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 664213
تعداد نوشته ها : 524
تعداد نظرات : 85

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246

سلام با توجه به این که کسی در بخش جملات مثبت شرکت نکرد تصمیم دارم هر هفته یک نظر سنجی ایجاد کنم

از چه مرور گری استفاده می کنید ؟   

1_ اپرا

2_ فایر فاکس

3_ اینترنت اکسپلور

4_ مرورگر های دیگر

جواب نظر سنجی را در قسمت نظرات بنویسید

دسته ها : نظر سنجی

سخنانی زیبا از دکتر علی شریعتی

 

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز.
خدایا!
اگر باطل را نمی توان ساقط کرد می توان رسوا ساخت اگر حق را نمی توان استقرار بخشید می توان اثبات کرد طرح کرد و به زمان شناساند و زنده نگه داشت.
خدایا!
به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بر بیهودگیش سوگوار نباشم برای اینکه هرکس آنچنان می میرد که زندگی کرده است.
خدایا!
اتش مقدس شک را چنان در من بیفروز تا همه یقین هایی را که بر من نقش کرده اندبسوزد و انگاه از پس توده این خاکستر لبخند مهراوه بر لب های صبح یقینی شسته از هر غبار طلوع کند.
خدایا!
به هرکی دوست میداری بیاموز که عشق اززندگی کردن بهتر است و به هرکس که بیشتر دوست میداریش بچشان که دوست داشتن از عشق برتر است !
خدایا!
 تو را سپاس می گویم که در مسیری که در راه تو بر می دارم آنها که باید مرا یاری کنند سد راهم می شوند، آنها که باید بنوازند سیلی می زنند، آنها که باید در مقابل دشمن پشتیبانمان باشند پیش از دشمن حمله میکنند و ..... تا در هر لحظه از حرکتم به سوی تو از هر تکیه گاهی جز تو بی بهره باشم

آیا دوست و همسر خوبی هستید؟ تست روانشناسی آیا دوست و همسر خوبی برای شریک زندگیتان هستید ؟   ۱) بیش از همه دوست دارید به کجا سفر کنید؟ الف) پکن: رجوع شود به سوال ۲ ب) توکیو : رجوع به سوال ۳ پ) پاریس : رجوع به سوال۴ ۲) آیا تا به حال با دیدن فیلم ترحم انگیزی به گریه افتاده اید؟! الف) بله : رجوع به سوال ۴ ب) خیر : رجوع به سوال ۳ ۳) اگر با نامزدتان قرار داشته باشید و او یک ساعت بعد هم سر قرار نیاید چه کار می کنید؟! الف) نیم ساعت دیگر صبر می کنید : رجوع به سوال ۴ ب) فوری از محل قرار می روید : رجوع به سوال ۵ پ) آنقدر صبر می کنید تا بیاید : رجوع به سوال ۶ ۴) آیا دوست دارید به تنهایی به سینما بروید؟ الف) بله : رجوع به سوال ۵ ب) خیر : رجوع به سوال۶ ۵) اگر در ابتدای آشنایی با نامزدتان او بخواهد دست شما را بگیرد چه واکنشی نشان می دهید؟ الف) از این کار امتناع می کنم : رجوع به سوال ۶ ب) برای مدت کوتاهی دستش را می گیرم: رجوع به سوال ۷ پ) پیشنهادش را قبول می کنم و دستش را می گیرم: رجوع به سوال ۸ ۶) آیا شما فرد شوخ طبعی هستید؟ الف) بله : رجوع به سوال ۷ ب) خیر : رجوع به سوال ۸ ۷) به نظرتان مدیر توانایی هستید؟ الف) بله : رجوع به سوال ۹ ب) خیر : رجوع به سوال ۱۰ ۸) اگر امکان داشت دوباره به دنیا بیایید دوست داشتید چه جنسیتی داشته باشید؟ الف) مرد : رجوع به سوال ۹ ب) زن : رجوع به سوال ۱۰ پ) اهمیتی ندارد : شخصیت نوع ۴ ۹) آیا در آن واحد بیش از یک دوست صمیمی دارید؟ الف) بله : شخصیت نوع ۲ ب) خیر : شخصیت نوع ۱ ۱۰) آیا به نظرخودتان فرد باهوشی هستید؟ الف) بله : شخصیت نوع ۲ ب) خیر : شخصیت نوع ۳ ————————————– و اما پاسخ تست: شخصیت نوع یک؛ به شما تبریک می گوییم: شما برای همسرتان فرد بسیار جذابی هستید. حتی از منظر او شما زیبایی چشم گیری دارید. نه تنها ترکیب ظاهری زیبایی دارید بلکه شخصیت شوخ طبع و لطیفی دارید. شما فرد فرهیخته ای هستید و می دانید که با همسرتان چگونه کنار بیا
دسته ها : روانشناسی

معروف ترین گوهرهای ایرانی مقیم در خارج کشور

-1پروفسور علی جوان در سال 1958 زمانی که کارمند آزمایشگاه بل بود، ایده قانون کلی لیزر گازرا مطرح نمود و در 1960 طرح خود را به مرحله باروری رساند. او در سال 1964 برای کارهایی که در زمینه لیزر گازها انجام داده بود مدال استوارت بالنتاین Stewart Ballintine را از انستیتو فرانکلین دریافت نمود و در سال 1966 مدال بنیاد فنی و جان هرتز و در سال 1975 مدال فردریک آیوز از انجمن اپتیکال و در سال 1993 مدال علمی جهانی آلبرت اینشتین را از انجمن World Cultural دریافت کرد

2-امید کردستانی معاون ارشد سایت google

3-
فرزاد ناظم مدیر فنی سایت yahoo

4-
حسین اسلامبلچی رئیس شرکت مخابرات آمریکا ATT

5-
ماریا خرسند رئیس شرکت اریکسون

6-
پروفسور بیژن داوری معاون ارشد شرکت IBM بزرگترین شرکت سخت افزار کامپیوتر در جهان

7-
خانم کریستینا امان پور رئیس بخش سی ان ان در آمریکا

8-
پروفسور محمد جمشیدی مدیر برنامه های داخلی ایستگاه فضایی ناسا

9-
قاسم اسرار عضو هیئت مدیره ایستگاه فضایی ناسا

10-
خانم آزاده تبارزاده دانشمند ایستگاه فضایی ناسا

11-
پروفسور لطفی زاده استاد دانشگاه آمریکا و پدر منطق فوزی. کامپیوتر هوشمند و بنیانگذار نسل سوم کامپیوتر در جهان

12-
پروفسور مجید سمیعی رئیس جراحان مغز جهان در آلمان

13-
خانم فرح کریمی تنها زن ایرانی پارلمان هلند

14-
پییر امیدیار موسس و رئیس شرکت ebay بنیانگذار تجارت الکترونیک در جهان

 

ایا ایرانی بودن افتخار بزرگی برای ما نیست ؟؟؟؟؟

 با ارسال این ایمیل به دوستانتان آنها را نیز با این عزیزان بیشتر آشنا کنید تا بدانند چه گوهر هایی داریم اما خبر نداریم

دسته ها :
کدهای خطای مودم 600 - اگر سیستم در حال شماره گیری باشد و دوباره شماره گیری نمایید این خطا نمایش داده می شود. 601 - راه انداز Port بی اعتبار می باشد.  602 - Port هم اکنون باز است، کامپیوتر را مجددا راه اندازی نمایید.  603 - بافر شماره گیری بیش از حد کوچک است. 604 - اطلاعات نادرستی مشخص شده است .  605 - نمی تواند اطلاعات Port را تعیین کند .  606 - Port متصل نمی شود .  607 - ثبت وقایع بی اعتبار می باشد .  608 - مودم پیدا نمی شود.  609 - نوع راه انداز مودم شناسایی نشده است .  610 - بافر غیر معتبر است.   611 - راهیاب در دسترس نیست .  612 - راهیاب اختصاص داده نشده .  613 - فشرده سازی بی اعتباری انتخاب شده است .   614 - سرریزی بافر .  615 - Port پیدا نشده است .  616 - یک درخواست ناهمزمان در جریان می باشد .  617 -Port هم اکنون قطع می باشد .  618 - Port باز نمی شود.  619 - Port قطع می باشد . 620 - هیچ نقطه پایانی وجود ندارد .  621 - نمی توان فایل دفتر تلفن را باز کرد .  622 - نمی توان فایل دفتر تلفن را بارگذاری کرد .  623 - نمی توان ورودی دفتر تلفن را پیدا کرد .  624 - نمی توان روی فایل دفتر تلفن نوشت .  625 - اطلاعات غیر معتبر در دفتر تلفن مشاهده می شود .  626 - رشته را نمی توان بارگذاری کرد . 627 - کلید را نمی توان پیدا کرد .  628 - Port قطع شده .  629 - ارتباط شما از کامپیوتری که شماره گیری کرده اید قطع شد.  630 - کامپیوتر هیچ پاسخی را از مودم دریافت نمی کند. 631 - Port توسط کاربر قطع شد .  632 - اندازه ساختار داده اشتباه می باشد .  633 - مودم برای Remote Access Dial-up پیکر بندی نشده است . 634 - نمی تواند کامپیوتر شما را روی شبکه راه دور ثبت نماید .  635 - خطای ناشناخته .  636 - دستگاه اشتباهی به Port بسته شده است .  637 - رشته نمی تواند تغییر یابد .   638 - زمان درخواست به پایان رسیده است .  639 - شبکه ناهمزمان قابل دسترس نیست .  640 -خطای NetBIOS .  641 -سرور نمی تواند من
کلاه

کچلی از حمام بیرون آمد و دید که کلاهش را دزدیده اند . داد و فریادی راه انداخت و کلاهش را از حمامی خواست. حمامی گفت:
" من کلاه تو را ندیده ام و تو چنین چیزی به من نسپر ده ای . شاید اصلا" کلاهی بر سر نداشته ای . "
کجل گفت:
" انصاف بده ای مسلمان ! این سر من از آن سر هاست که بشود بدون کلاه بیرونش
آورد ؟ ! "


سپر

ساده دلی به جنگ رفته بود. سپر بزرگی با خود داشت که برای محافظت از جان خویش برده بود. چندی نگذشت که از بالای قلعه ، سنگی بر سرش زدند و بشکستند. دست بر سر گذاشت و گفت:
" مگر کورید؟...سپر به این بزرگی را نمی بینیند و سنگ بر سرم می زنید؟! " 


چاه 

ساده دلی را پسر در چاه افتاد . سر به درون چاه کرد و گفت :

" پسر جان ، جایی مرو تا طنابی آورم و تو را نجات دهم ! "

معلمها همچو شمعی است که میسوزد و هوا را آلوده میکند بییاید معلمها را گاز سوز کنیم .

زاغکی روی درخت نشسته بود و چیز برگر می خورد. روبهی آمد و گفت: ایول چه بالی، چه دمی، عجب تیریپ خفن سیاهی، مشکی رنگ عشفه، یه آواز بخون حال کنیم. زاغکه ساندویچشو میزنه زیر بغلش و می گه: برو داداش، من خودم کلاس پنجمم

یه خره داشت با حسرت به یک اسب نگاه میکرد ، به خودش میگه کاش تحصیلاتمو ادامه می دادم!!!

بیچاره مردا : !!!!
اگر تیپ بزنن میگن با کی قرار داری
، تیپ نزنن میگن اصلاً سلیقه نداری ،
زیاد بگن دوست دارم میگن باز چه نقشه ای تو کلته
، نگن دوست دارم میگن پای کی وسطه ،
زیاد بخندن میگن دیونه شدی نخندن میگن چه مرگته
، شام بخوان میگن فقت فکر شکمشه ،
نخوان میگن معلوم نیست با کی شام کوفت کرده

میدونی شباهت دختر خوب با دایناسور چیه؟
نسل هر دو منقرض شده .... !!!

حالا شباهت پسر خوب با پری دریایی چیه؟
هر دو از اول افسانه بودند ....

دسته ها : sms

روز یه خانمی از یه آقایی میپرسه: میبخشین شما آقایون دور هم جمع میشین در مورد چی صحبت میکنین؟
آقا میگه در مورد همون چیزایی که شما خانما وقتی دور همید صحبت میکنین ...

خانم میگه: اوااا ...   

یه روز یه جوجه تیغی یه کیوی میبینه، میگه بچه‏ها داداشمه از سربازی اومده. 

 

یه روز یه گاوی میره کلاس زبان وقتی از کلاس بیرون میاد به جای اینکه بگه مو مو میگه we we:  احمق کسی است که به همه چیز اطمینان کامل داشته باشد. مطمئنی؟ صددرصد!  

اولی به دومی: آن دو نفر را می‌بینی؟ ده سال است که ازدواج کرده‌اند و به قدری یکدیگر را دوست دارند که آدم فکر می‌کند اصلا ازدواجی بین‌شان صورت نگرفته است!  

راستی فهمیدی دیشب خانه ما دزد آمد و الان دزده تو بیمارستانه؟ نه مگه چطور شد؟ هیچی، زنم فکر کرد، که دیر اومدم خونه! 

هانری چهارم ، روزی از دهقانی پرسید : چرا موهای سرت سفید شده و موهای ریشت سیاه مانده است ؟
گفت : قربان . به سبب آنکه موهای سرم هیجده سال از موهای ریشم مسن تر هستند !


شبی ملانصرالدین خواب دید که کسی 9 دینار به او می دهد ، اما او اصرار می کند که 10 دینار بدهد که عدد تمام باشد . در این وقت ، از خواب بیدار شد و چیزی در دستش ندید . پشیمان شد و چشم هایش را بست و گفت :
(( باشد ، همان 9 دینار را بده ، قبول دارم . ))

 

دسته ها : sms

 نامه ی یه پسر سنگدل به نامزدش خدایی ایول داره 

 

1-محبت شدیدی که صادقانه به تو ابراز میکردم۲- دروغ و بی اساس بود و در حقیقت نفرت من نسبت به تو۳- روز به روز بیشتر می شود و هر چه بیشتر تو را می شناسم۴- به پستی و دورویی تو بیشتر پی میبرم و۵- این احساس در قلب من قوت میگیرد که بالاخره روزی باید۶- از هم جدا شویم و دیگر من به هیچ وجه مایل نیستم که۷- شریک زندگی تو باشم و اگرچه عمر دوستی ما همچون عمر گلهای بهار کوتاه بود اما۸- توانستم به طبیعت پست و فرومایه تو پی ببرم و۹- بسیاری از صفات ناشناخته تو بر من روشن شد و من مطمئنم۱۰- این خودخواهی ، حسادت و تنگ نظری تو را هیچ کس نمیتواند تحمل کند و با این وضع۱۱- اگر ازدواج ما سر بگیرد ، تمام عمر را۱۲- به پشیمانی و ندامت خواهیم گذراند . بنابراین با جدایی ازهم۱۳- خوشبخت خواهیم بود و این را هم بدان که۱۴- از زدن این حرفها اصلا عذاب وجدان ندارم و باز هم مطمئن باش۱۵- این مطالب را از روی عمق احساسم مینویسم و چقدر برایم ناراحت کننده است اگر۱۶- باز بخواهی در صدد دوستی با من برآیی . بنابراین از تو میخواهم که۱۷- جواب مرا ندهی . چون حرفهای تو تمامش۱۸- دروغ و تظاهر است و به هیچ وجه نمیتوان گفت که دارای کمترین۱۹- عواطف ، احساسات و حرارت است و به همین سبب تصمیم گرفتم برای همیشه۲۰- تو و یادگار تلخ عشقت را فراموش کنم و نمتوانم قانع شوم که۲۱- تو را دوست داشته باشم و شریک زندگی تو باشم .

و در آخر اگر میخواهی میزان علاقه مرا به خودت بفهمی از مطالب بالا فقط شماره های فرد را بخوان . 

دسته ها : sms
سرویس برای ارسال اس ام اس رایگان روی · طبقه بندی شده زیر ترفندها, مطالب اینترنتی, مــــــوبــــــایـــــــــل, نـــــرم افـــــــــزار and tagged: free send sms, ارسال اس ام اس مجانی, ارسال اس ام اس رایگان  از جمله استفاده های اولیه تلفن همراه ارسال اس ام اس (پیامک!) به دیگران است. اما این جمله، با گذشت سال ها، می تواند به این صورت هم تغییر کند که: از جمله استفاده های اینترنت، ارسال اس ام اس رایگان به دیگران است! چند وقتی می شود که با آمدن سرویس های جدید و اضافه شدن آن ها به خدمات تحت وب، امکانات تلفنی فراوانی در اختیار کاربران اینترنت قرار داده شده است که یکی از آن ها، SMS هایی است که قابلیت ارسال از طریق وب را دارند. سرویس های زیادی هم به همین دلیل ایجاد شدند که خدمات مختلفی را به کاربرانشان ارائه می دهند و بعضی از آن ها نیز به صورت پراکنده در وب معرفی شده اند اما در این پست با توجه به نوشته جدید Sean P. Aune قصد دارم که 10 سرویس ایده آل برای ارسال اس ام اس رایگان از اینترنت را به شما معرفی کنم. Bloove.com: از طریق نرم افزاری که در تلفن خود نصب می کنید، قادر به ارسال SMS از طریق این سایت خواهد بود. با نصب این نرم افزار می توانید کلیه لیست شماره های خود را به برنامه اضافه کنید تا هنگام ارسال، آسوده تر باشید! ضمنا برای استفاده از این نرم افزار، نیاز به اتصال اینترنت از طریق موبایل خود را دارید. بنابراین احتمالا این سرویس بیشتر در بین کاربران ایرنسل محبوبیت داشته باشد. ClearSMS.com: سرویسی کاملا حرفه ای برای ارسال تبلیغات از طریق SMS. هنگام ثبت نام، به طور رایگان 10 اس ام اس در اختیار شما قرار می گیرد. از این 10 عدد کمال استفاده را بکنید و اگر تمایل داشتید، برای استفاده های بیشتر،یک اکانت پولی در سایت رجیستر کنید! GizmoSMS.com: این سرویس امکان ارسال اس ام اس به بیش از 50 کشور مختلف جهان را به شما می دهد. پس اگر دوست یا آشنایی در کشوری به غیر از ایران داشتید، به فکر هزینه ارسال اس ام اس برای او نباشید و از این سایت استفاده کنید! Group2Call.com: این سرویس علاوه بر ارسال اس ام اس، امکان ارسال پیام صوتی را نیز به شما می دهد! ارسالSMS در این سایت هیچ محدودیت عددی ندارد و برای ارسال پیام صوتی نیز، می توانید تا مرز 50 تا را بدون خرج هیچ
برنامه Hyper Terminal یکی از امکانات ویژه ولی بی نام و نشون سیستم عامل ویندوزه که برای ارسال و دریافت فایل تعبیه شده و کم تر مورد توجه کاربران ویندوز قرار گرفته و شاید دلیل اصلی اون هم نصب نشدن این گزینه در زمان نصب ویندوز باشه. اگه راستشو بخواین شما با یک مودم می تونید خیلی راحت یک فایل رو به هر آدرسی که بخواین بفرستین و ضمنا هر فایل رو از خونه و تو کم ترین زمان ممکن دانلود کنید. می شه گفت شما بدون کانکت شدن به اینترنت و فقط با یک خط تلفن فایل های مورد نظر خودتون رو به مقصد بفرستین و یا از مبدأ دانلود کنین. نصب Hyper Terminal: اگه اطلاعی از نصب بودن این برنامه ندارین مسیر زیر رو انتخاب کنید. Start/Programs/Accessories/Communications یعنی مسیر رو دنبال کنین و تو آخر مسیر Hyper Terminal رو پیدا کرده و بعد اجراش کنین. اگه هم برنامه تو شاخه مورد نظر نبود، برای نصب مراحل زیر رو دنبال کنین: برای ویندوزهای 98 و ME وارد Control Panel بشین و بعد روی Add/Remove Programs کلیک کنید و سربرگ Windows Setup رو انتخاب کنین. تو صفحه ای که باز می شه، کنار Communications علامت تیک رو که نشان دهنده انتخاب تمام گزینه های اونه رو بزنین. حالا ویندوز شروع به جست و جو و نصب فایل های لازم از روی CD نصب ویندوز می کنه. بعد از این که مراحل نصب تموم شد، بایستی کامپیوترتون رو ریاستارت کنید. برای ویندوز XP لازم به نصب اون ندارین. چون خود ویندوز این کار رو صورت می ده. حالا برنامه را از مسیری که گفته بودم اجرا کنین. بعد از اجرا، پنجره ای با عنوان Connection Description باز میشه که بایستی اسم طرف یا مکانی که میخواین از اون جا فایل بگیرید یا به اون جا بفرستید رو وارد کنین. بعد از انجام این کار و کلیک کردن Ok، پنجره Connect To باز می شه که بایستی نام کشور، کد و شماره تلفن شخص مورد نظر رو تو قسمت Phone Number وارد کنین و بعد از اون Ok را فشار بدین. پنجره Connect ظاهر میشه که اسم طرف و شماره تلفن تو اون نوشته شده. با کلیک روی Modify وارد پنجره Properties بشین و علامت مربوط به استفاده از کد کشور و کد منطقه را پایین صفحه بردارید. حالا پنجره اصلی برنامه Hyper Terminal باز می شه.اگر شما قصد ارسال فایل و تماس با شخص مقابل رو دارین، بایستی از منوی Call، گزینه Call رو
X