دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 596509
تعداد نوشته ها : 859
تعداد نظرات : 102

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246
قوی 12 سانتی‌متری در جمجمه مرد چینی

یک مرد چینی پس از آن‌که یک چاقوی 12 سانتی‌متری در جمجمه‌اش فرو رفت، به طرز معجزه‌آسایی زنده ماند. 

به گزارش ایسنا، «ون ون» 38 ساله، به دلیل فرو رفتن یک چاقوی 12 سانتی‌متری در جمجمه‌اش در بخش بیماران سرپایی بیمارستان دانشگاه «جیائو‌تونگ» در منطقه «ژی‌آن» بستری شد تا پزشکان و جراحان این مرکز پزشکی، این چاقو را از درون جمجمه‌اش بیرون بیاورند.

این در حالیست که تصاویر X-RAY گرفته شده از جمجمه این مرد نشان از این دارد که این چاقو تا عمق جمجمه وی فرو رفته، اما هیچ آسیبی به غشای مغزی این مرد وارد نیامده است.

براساس اعلام پزشکان معالج این مرد، چاقوی مذکور از نزدیکی گوش این مرد وارد جمجمه‌اش شده و تا نزدیکی دهان وی فرو رفته است. با این حال تنها چند رگ و عصب در محل فرو رفتن این چاقو بریده شده است.

یکی از پزشکان این مرکز درمانی در گفت‌و گو با روزنامه‌های دولتی چین یادآور شد: این مرد بسیار خوش‌شانس بوده و هم‌اکنون می‌تواند به راحتی سرش را تکان داده و اعمال شخصی خود را انجام دهد.

در گزارشات پلیس محلی آمده است که این مرد توسط پدر 76 ساله‌اش با چاقو مورد حمله قرار گرفته و پدرش با وارد کردن چاقو او را به این روز انداخته است.

«ون ون» در این باره خاطر نشان کرد: من مشغول تمیز کردن منزل بودم که پدرم مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و با چاقو به من حمله‌ور شد. من می‌دانم که پدرم پیر است، اما از این ‌که بار دیگر مورد حمله وی قرار گرفته و مجروح شوم، بسیار می‌ترسم و نمی‌دانم که چگونه باید به خانه بازگردم.


X