دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 859
تعداد نظرات : 102

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246
شیطان برای حاجی ها خط و نشان کشید  
اخبار - ویژه 
چهارشنبه, 04 آذر 1388 ساعت 01:27 


صدای آمریکا از قول وزیر کشور عربستان نسبت به سیاسی شدن مراسم حج و برائت از مشرکان هشدار داد. 

 

صدای آمریکا از قول نایف بن عبدالعزیز اعلام کرد: به هیچ کس اجازه سیاسی کردن این مراسم مذهبی را نخواهیم داد. 

 

رسانه رسمی شیطان بزرگ همچنین از اینکه جمهوری اسلامی ایران بر «ضرورت نمایش وحدت مسلمانان در مراسم حج» تأکید دارد ابراز ناخرسندی کرد و نوشت: ایران می گوید مسلمانان نباید نسبت به آنچه در جهان اسلام می گذرد بی اعتنا باشند. 

 

در حالی که نظامیان سعودی با بمب های فسفری و دیگر تسلیحات اعطایی آمریکا در حال تجاوز به خاک یمن و نسل کشی مردم بیگناه و شیعیان مظلوم صعده است، صدای آمریکا به نقل از وزیر کشور رژیم سعودی گفت نیروهای عربستان با هر گروهی نظیر شیعیان حوثی که به مرزهای ما تجاوز کند برخورد می کند. 

 

رژیم سعودی هر ساله فشار خود را برای محدودتر کردن «رمی شیطان بزرگ» برائت از استکبار آمریکا و رژیم جنایتکار صهیونیستی شدت می بخشد. این رژیم باید به امت اسلامی و نمایندگان آنها در موسم حج توضیح دهد که چرا از شعارهای «الموت لامریکا، الموت لاسرائیل و یا ایها 

المسلمون اتحدوا اتحدوا» هراسان است. 

 

رژیم صهیونیستی در اقدامات وحشیانه خود در جنگ های 22 روزه و 33 روزه علیه مردم فلسطین و لبنان، چراغ سبز و حمایت برخی دولتمردان سعودی را جلب کرده بود همچنان که برخی عملیات تروریستی وحشیانه در مناطقی نظیر عراق با حمایت سعودی ها و در خدمت مطامع آمریکا صورت می گیرد. سعودی ها با وجود حمایت علنی از صدام در عراق و طالبان در افغانستان و تحمیل سال ها محنت و شکنجه و محرومیت بر ملت های مظلوم آن دو کشور، اکنون از اشغالگری های آمریکا حمایت می کنند.

به نقل از http://ourpresident.ir


دسته ها : اخبار
X