دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 859
تعداد نظرات : 102

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246
با موهای خشن چه باید کرد ؟ 

مهم نیست که موهای شما چه نوعی است ؛ به هر حال انتخاب محصولاتی که با موی شما سازگار باشند، کار سختی است . تبلیغات زیادی وجود دارد که برای انتخاب صحیح به شما کمک می کند و این که کدام محصول برای کدام مو مناسب است. اما چگونه باید از صحت آنها مطمئن شد ؟

برای خرید محصولات مخصوص موهای زبر و خشن ، دانستن چند نکته به شما کمک خواهد کرد تا بهترین محصولات موجود در بازار را انتخاب کنید . اولین کار ، بررسی برچسب محصولات موجود در فروشگاه های اطراف شماست . محصولات مخصوص موهای زبر ، سرشار از مرطوب کننده های طبیعی هستند و به حالت دادن موها کمک کرده و آنها را مرطوب می کنند . با این نوع مو ، شما باید مرطوب کننده ای با پایه کرم غلیظ پیدا کنید که سرشار از ویتامین باشد.
البته می توانید از اطرافیان خود بپرسید ، اگر دوستانی دارید که موهایشان زبر است یا موهایشان به نوع موهای شما شبیه است ، از آنها بپرسید که برای موهایشان از چه محصولاتی استفاده می کنند . معمولا مصرف کنندگان محصولات مختلف ، بهترین مشاوران برای استفاده از آن محصولات هستند و احتمالا نکات مفیدی را به شما گوشزد خواهند کرد .

به دنبال راه های درمان موهای زبر باشید ؛

مثلا یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توانید کمی از مشکل زبری موهایتان کم کنید ، این است که بعد از استفاده از نرم کننده و آب کشی موها ، اجازه دهید مقداری نرم کننده در موهایتان باقی بماند ؛ چرا که بیشتر مشکل موهای زبر ، خشکی آنهاست . برای موهای زبر ، شما باید به دنبال روغن های طبیعی بگردید و کمتر از مواد شیمیایی استفاده کنید که رطوبت طبیعی موها را از بین می برند . ۲ تا از بهترین روغن ها ، روغن زیتون و روغن بادام است .
محصولاتی تهیه کنید که با شرایط شما سازگاری داشته باشند. موادی که شما استفاده می کنید ، باید بهترین نوعی باشند که توانایی خرید آنها را دارید . حتی می توانید از سالن های زیبایی در این زمینه سوال کنید و از دستور العمل های آنان پیروی کنید
pezeshkan.org


X