دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 676447
تعداد نوشته ها : 524
تعداد نظرات : 85

Loading...
Rss
طراح قالب
GraphistThem246
خوزستان اعلام موجودیت کرد خدای کچل در  در پی طرح ادعای خدایی از سوی یک شهروند خوزستانی، تعدادی جوان با گرویدن  به این فرقه ساختگی، به عبادت و پرستش این شخص روی آورده‌اند.   به گزارش جهان، در پی طرح ادعای خدایی از سوی یک شهروند خوزستانی، تعدادی جوان با گرویدن به این فرقه ساختگی، به عبادت و پرستش این شخص روی آورده‌اند. در پی طرح ادعای خدایی از سوی یک شهروند خوزستانی، تعدادی جوان با گرویدن  به این فرقه ساختگی، به عبادت و پرستش این شخص روی آورده‌اند. به گزارش جهان، در پی طرح ادعای خدایی از سوی یک شهروند خوزستانی، تعدادی جوان با گرویدن به این فرقه ساختگی، به عبادت و پرستش این شخص روی آورده‌اند. این شخص که «ع.غ» نام دارد و به "صائد" معروف شده است از مدتی پیش با مطرح‌کردن خود به عنوان خدا و آفریننده انسان‌ها، به فریب مردم و به‌ویژه جوانان عرب‌زبان خوزستان روی آورده و به بهانه‌های مختلف آنان را برای پرستش، گرداگرد خود جمع می‌کند. این در حالی است که طرح ادعای خدایی از سوی افراد مدعی تا کنون بسیار کم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائم با امام مهدی یا برانگیختگی به عنوان پیامبری جدید اکتفا می‌کردند. در فیلمی که اخیرا در گوشیهای تلفن همراه بلوتوث می شود فردی حدودا ۴۰ ساله که سر و صورتی تراشیده و کاملاً بی‌مو دارد ادعای الوهیت و خالقیت و در عین حال قیافه‌ای مضحک دارد. وی در تمام مدت حضور در جشن تولد خود، کلاهی لبه‌دار بر سر و یک پیراهن مشکی راه‌راه به تن داشته و هیچ کلامی از وی شنیده نشده است. حاضران در مراسم که با ده‌ها جعبه کادو، گل و شیرینی به دیدن صائد آمدند نیز با تهیه کیک تولدی که با دو عکس که یکی در دوره جوانی و دیگری به‌تازگی از وی گرفته شده تزئین شده است، از مقام وی تجلیل کردند! در جای‌جای خانه محل برگزاری این جشن نیز، تصاویر مختلفی از صائد با لباس عربی، عقال و دستار و لباس اسپورت، لابه‌لای گل‌ها، ریسه‌های چراغانی و روبان‌های رنگی نصب شده است. در یکی از آخرین جلسه‌های صائد که به مناسبت سالروز تولدش برگزار شده بود، حدود ۷۰ نفر ک
دسته ها :
  مطالب زیر از وبلاگ ( ام شادی ) برداشته شده است :

آیا ناصر عبدالهی خودش مرده است؟ آیا در ماجرای مرگ او مسئله اصلی فوت وی به دلیل مصرف بالای مشروبات الکلی بوده است؟ آیا چنانکه در میان عوام منتشر شده، ناصر عبدالهی در اثر مصرف بی رویه و غیر متعادل مشروبات الکلی یا داروهای آرام بخش مرده است؟ یا اینکه واقعیت در مرگ این خواننده محبوب و 36 ساله چیز دیگریست. آیا ناصر عبدالهی را نکشته اند؟

همه این سئوالات و سئوالات بسیار دیگری از این دست در ذهن بسیاری از روزنامه نگاران این روزها نقش بسته و می گذرد. با این همه پس از چندین و چند روز تحیق و پرس و جو و کنجکاوی، راز مرگ ناصر عبدالهی دیروز بر من برملا شد و نوشتنش در این وبلاگ از آن جهت است که اساساً بدلیل پیچیدگی موضوع تقریباً هیچ روزنامه ای حاضر به چاپ آن نیست و من نیز به دلایل بسیاری مجبورم در مجملی کوتاه این حدیث مفصل را بیان کنم.

راستش ناصر عبدالهی خودش نمرده است بلکه .....! ماجرا البته ریشه در سالهای دورتری دارد. مرگ مشکوک این خواننده از اختلافات خانوادگی و تغییر مذهب عبدالهی سرچشمه می گیرد. همینقدر می توانم بنویسم که عبدالهی به تازگی شیعه شده بود. 

چند هفته پیش از مرگ عبدالهی در یک دعوای خانوادگی این جوان رعنا را چنان می زنند که یکی از پاهایش از چند ناحیه دچار شکستگی استخوان می شود و ناصر عبدالهی را رفقایش به هزار زحمت از آن مخمصه بیرون کشیده و به منزل می رسانند و خانواده برای بر نخواستن دعواهای رایج قومی قبیله ای با خوراندن دیازپام های قوی سعی در خواب کردن و کاهش درد خواننده مشهور می کنند. بی خبر از آنکه استخوان ران عبدالهی شکسته است و دچار عفونت استخوانی شده است. مصرف بالای دیازپام و سرایت عفونت زخمها به کلیه ها و همچنین ایجاد زخم بستر همگی باعث می شود تا عبدالهی هر دو کلیه خود را از دست بدهد و به کما برود و باقی را هم که شما می دانید. 

گرچه در میان عوام و حتی برخی از همکاران مطبوعاتی چنین رایج شده که او بدلیل مصرف بالای مشروبات الکلی فوت کرده است!

و اگر این موضوع صحت دارد و یا گمان میرود که صحت داشته باشد آیا مسوبین این جنایت تحت پیگرد قضائی قرار گرفته اند ؟

دسته ها :

راز مرگ ناپلئون بناپارت برملا شد

تحقیقات جدید دانشمندان از راز مرگ "ناپلئون بناپارت" امپراطور فرانسه پرده برداشت و ابتلا به سرطان معده در اثر رژیم فقیرغذایی را در وی قوت بخشید. 

پس از نزدیک به 200 سال بحث و مجادله درخصوص دلیل مرگ ناپلئون در جریان گذراندن مراحل تبعید، یک تیم از دانشمندان از سراسر جهان اعلام کردند: ناپلئون بر اثر ابتلا به سرطان معده مرده است. 


 تحقیقات جدید دانشمندان از راز مرگ "ناپلئون بناپارت" امپراطور فرانسه پرده برداشت و ابتلا به سرطان معده در اثر رژیم فقیرغذایی را در وی قوت بخشید. 

پس از نزدیک به 200 سال بحث و مجادله درخصوص دلیل مرگ ناپلئون در جریان گذراندن مراحل تبعید، یک تیم از دانشمندان از سراسر جهان اعلام کردند: ناپلئون بر اثر ابتلا به سرطان معده مرده است. 

به گفته دکتر "روبرت جنتا" یکی از مولفان گزارش درج شده در نشریه هپاتولوژی و مطالعات بیماری معده و روده نیچر، حتی اگر فرض کنیم که فرمانروای فرانسه از جزیره تبعیدی خود آزاد شده و یا فرار کرده است، اما وضعیت سلامت او به نحوی نبوده که اجازه دهد وی در صحنه تئاتر تاریخی اروپا نقش بیشتری را ایفا کند. 

ناپلئون بناپارت اکثر مناطق اروپا را در جنگ های خود فتح کرد اما سرانجام در سال 1815 مغلوب نبرد واترلو شد. انگلیس ها سپس وی را به "سنت هلنا" جزیره ای در آتلانتیک جنوبی تبعید کردند. وی در پنجم ماه می 1821 در سن پنجاه و یک سالگی درگذشت.

در سال 1961 مقدار زیادی سم آرسنیک در موهای ناپلئون کشف شد و شایعات بسیاری را درخصوص مسمومیت وی به راه انداخت. اما کالبدشکافی جسد هیچ گونه علائمی از مسمومیت را در او نشان نداد. 

ناپلئون احتمالا به دلیل مصرف زیاد کنسرو و عدم تغذیه از میوه و سبزیجات به سرطان مبتلا شده است.

دسته ها :
سلام هر گونه پیشنهاد و نظر وانتقاد و سوال  از من و وبلاگم دارید در این قسمت بنویسید تا به آنها رسیدگی و پاسخ دهم
دسته ها :
                           نوشابه گازدار  همه ما شنیده‌ایم که نوشابه‌های گازدار برای سلامتی مضر است،  اما آیا می‌دانید:  • در بسیاری از ایالتهای آمریکا، مامورین پلیس راه دو گالن کوکاکولا در صندوق‌عقب ماشینشان دارند تا در صورت تصادف رانندگی، خون را با کمک آن از جاده پاک کند.  • اگر تکه‌ای از گوشت گاو را در یک کاسه کوکاکولا قراردهید، پس از دو روز ناپدید می‌شود.  • برای تمیز کردن توالت: یک قوطی کوکاکولا را داخل کاسه توالت بریزید و یک ساعت صبر کنید، سپس با آب پر فشاربشویید. اسید سیتریک موجود در کوکاکولا لکه‌ها را از سطوح چینی می‌زداید.  • برای برطرف‌کردن لکه‌های زنگ از سپر آب‌کرم کاری شده اتومبیل: سپر را با یک تکه کاغذ (فویل) آلومینیوم مچاله‌شده آغشته به کوکاکولا بسایید.  • برای تمیز کردن فساد قطبهای باتری اتومبیل: یک قوطی کوکاکولا را روی قطبها بریزید تا با غلیان کردن، آن را تمیز کند.  • برای شل کردن پیچ و مهره‌های زنگ زده: تکه‌ای پارچه را که در کوکاکولا خیس شده است برای چند دقیقه بر روی پیچ و مهره قرار دهید.  • برای پختن گوشت ران آبدار: یک قوطی کوکاکولا را داخل ماهی‌تابه خالی کنید، گوشت را لای کاغذ آلومینیوم بپیچید; و داخل ماهی‌تابه بپزید. سی دقیقه قبل از اتمام پخت، کاغذ آلومینیوم را باز کنید، و آب گوشت را با کوکاکولای داخل ماهی‌تابه مخلوط کنید تا سس قهوه‌ای رنگ عالی‌ای به دست آید.  • برای پاک کردن چربی از لباسها: یک قوطی کوکاکولا را داخل ماشین‌لباسشویی پر از لباسهای چرب خالی کنید، پودر لباسشویی اضافه کنید و ماشین را روی دور عادی روشن کنید. کوکاکولا به تمیز شدن لکه‌های چربی کمک می‌کند.  • کوکاکولا همچنین بخار آب را از روی شیشه جلوی اتومبیل تمیز می‌کند. (در مناطق سرد و مرطوب، مثل Midwest درشمال ایالات متحده آمریکا، گاهی اوقات شیشه جلوی اتومبیل از بیرون بخار می‌کند که با برف‌پاک‌کن پاک نمی‌شود.  و جهت اطلاع شما:  &bul
دسته ها :
جنایت کوکا کولا وپپسی

همه این آرم را می شناسیم. آرم شرکت نوشابه ی کوکاکولا هست و حالا اگه برعکس بشه چی؟؟؟... کمی دقت کنی نوشته العیاذ بالله(( لا محمد لا مکه))اگه فکر می کنید اتفاقیه به این نکته توجه کنید که چرا سومین C ( در کلمه Cola ) این قدر کشیده شده و پیچ خورده تا حرف ‌‌{ ک } درست در بیاید .و این هم شرکت پپسیه آمریکاالکی اسمشو این که نذاشتن قصه داره طولانی pay each penny save israelیعنی: هر پنی[کوچکترین واحد پول در آمریکا و انگلیس] را بپردازید تا برای اسرائیل ذخیره شود!!!بله هر ریال از پول من و شما برای اسرائیل ذخیره می شود.نمی دانم بخندم یا گریه کنم، فقط بیایید کمی بیشتر فکر کنیم و ببینیم چگونه باید عمل نماییم. آیا از این به بعد باید با شعار مرگ بر آمریکا، کوکاکولا و پپسی کولا بنوشیم؟!؟!؟


دسته ها :
X